Biz Kimiz ?

Birlik Sürücü Kursu Eğitim Hizmetleri A.Ş.

YAZI GELECEK

Hakkımızda

YAZI GELECEK HAKKIMIZDA

Misyon ve Vizyonumuz

Bugün, memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz. Çok net ve iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

İşimizi kanun, tüzük, yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm dostlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve desteğe teşekkür ederiz.

Eğitmen Kadromuz

Naim Harbelioglu

Birlik Sürücü Kursu A.Ş. Genel Müdür

Hoca Hoca

Öğrenci ve Eğitim Düzenleme Sorumlusu

Yasin Gümüş

Direksiyon Eğitmeni

Hoca Hoca

Direksiyon Eğitmeni

Neden Biz ?

Özel Derse İhtiyaç Yok !

Birlik Sürücü Kursu öğrencilerinin, bünyesinde verdiği eğitimin avantajları sayesinde kursa ek hiçbir ders almalarına gerek bırakmaz.

İhtiyaca Göre Eğitim.

Kursumuza kayıt olan her öğrenci için ön sınav yapılır. Yapılan ön sınav sayesinde öğrencinin eksikleri daha iyi anlaşılır, verilecek eğitim, kitap vb. gereçleri ve direksiyon dersindeki güzergah gibi birçok şey bu sınava göre şekillendirilir.

Sıkı Yönetim !

Birlik Sürücü Kursu, eğitim programlarını eğitim düzenleme sorumlusu ile siz öğrencilerimize uygun olarak ayarlar. Ayrıca söz verdiğinin dışında ücret talep etmez. Sizi kandırmaz, oyalamaz. Doğru ve zamanında bilgi vererek ehliyet alma sürecinizi en iyi ve başarılı şekilde tamamlamanızı sağlar.